Říjen 2012

Nick Riviera

31. října 2012 v 20:00 | Fima
Nick Riviera

Je hispáncem. Má černé vlasy a je doktorem. Není příliš kvalifikovaným doktorem, alespoň co se schopností týče. Sám osobně skoro neumí léčit, spíše vymýšlí, aby co nejvíce vydělal. Poprvé se vyskytl v díle Bártova srážka z autem, kde na Bártově zranění jiný kvalifikovaný doktor (dr. Dlaha) nic neviděl, ale Nick to spolu s právníkem vedli k soudnímu sporu, který prohráli. Většinu pacientů zmrzačil, nebo ho za zákroky žalovali

Halloween

31. října 2012 v 18:41 | Fima |  Já Fima
dnes asi žádnou basánčku nevimislím tak pěkní den vám přeji

Otto Mann

30. října 2012 v 20:00 | Fima

Otto Mann

Jeho povolání je řidič školního autobusu, kterým každé ráno dopravuje děti do Springfieldské základní školy. Má rád Heavy metal a kouří marihuanu.V díle Šílená a ještě šílenější Marge se měl ženit s dívkou jménem Becky měli hodně společného kromě Heavy metalu a to spolu s Marge svatbu nakonec překazilo.

Nelson Muntz

29. října 2012 v 20:00 | Fima
Nelson Muntz

Na Springfieldské škole rád šikanuje spolužáky. Chodil s Lízou Simpsonovou. Jeho hláškou je vysoké CháChá!! Ve škole propadl.

Nelson měl přesto v seriálu dobré momenty, například zjišťoval v epizodě Sranda na objednávku, kdo přepadl Martina Prince, zachránil málem potopeného Barta, když se nechová jako tři největší chuligáni ve škole, je jimi šikanován, proto někdy proti své vůli s nima dělá neplechy, jeho otec se ztratil, když si šel kupovat cigarety a matka spí s každým hercem, v epizodě noci s nepřítelem jeho otce našel Bart, od té doby už ho moc nešikanuje.


Martin Prince

28. října 2012 v 20:00 | Fima
Martin Prince

Jako všechny děti je i on malého vzrůstu. Má pískově blond vlasy a většinou nosívá bílou košili, v jejíž kapse mívá zasunutou propisovací tužku.

Martin je Bartův spolužák a zároveň rival Lízy Simpsonové, co se inteligence týče. Díky svému nadměrnému zájmu o výuku je miláčkem všech učitelů. Mimo jiné je i hlavní osobou, kterou si Nelson Muntz často vybírá jako oběť svého šikanování.

Montgomery Burns

27. října 2012 v 20:00 | Fima
Montgomery Burns

Má matku, které je 122 let
Chtěl adoptovat Bárta a také jej ustanovit svým dědicem
Postřelila ho Maggie Simpsonová, když se jí pokoušel ukrást lízátko
Zakryl Slunce aby tak lidé více potřebovali umělé osvětlení a tedy i elektřinu z jeho jaderné elektrárny
Není schopen si zapamatovat, kdo je Homer, a to i přesto, že pro něj pracuje přes 10 let
Jeho otec plukovník (Colonel) Burns je 138 let starý

Ralph Wiggum

26. října 2012 v 20:00 | Fima
Ralph Wiggum je postava z amerického animovaného seriálu Simpsonovi, kde jej dabuje Nancy Cartwright. Poprvé se v seriálu objevil v epizodě Moaning Lisa. Jeho rodiči jsou Clancy a Sarah Wiggumovi. Je známý svým zmateným chováním, divnými choutkami (např. pastelky, lepidlo, atd.), nesmyslnými výroky a neustálým šťouráním se v nose

Milhouse

25. října 2012 v 20:00 | Fima
Milhouse Mussolini Van Houten, známý především jen jako Milhouse je fiktivní postava z amerického animovaného seriálu Simpsonovi. Hlas mu propůjčila Pamela Hayden (v českém znění Pavel Tesař).

Nosívá brýle s červenými obroučkami.
Je to Bártův kamarád.
Koupil Bártovu duši za 5$
Psychiatr u něj objevil homosexualitu
Jeho nepřítel je Nelson Muntz
Chodil se Samanthou Stankyovou, Gretou Wolfcastelovou a Lízou Simpsonovou (v budoucnosti)
Hrál Radiáčka
Učil Lízu italsky
pomočuje se
je hledaný FBI /Bart ho oznámil/

Policejní náčelník Clancy Wiggum

24. října 2012 v 20:00 | Fima
Policejní náčelník Clancy Wiggum či Šerif Wiggum (anglicky Police Chief Clancy Wiggum nebo jen Chief Wiggum) je fiktivní postava z amerického animovaného seriálu Simpsonovi. V českém znění mu propůjčil hlas Bohdan Tůma.
Wiggum je menšího vzrůstu, obtloustlý a má modré vlasy (v některých dřívějších epizodách černé nebo šedé). V naprosté většině případů nosívá policejní uniformu, zbraň, pouta a obušek. Typické pro něho je, že se velice rád (jako Homer Simpson) láduje koblihami. Tuto svoji činnost nejčastěji provozuje společně se svými podřízenými, policisty Eddiem a Louem. Je otcem Ralpha Wigguma a za ženu má Sarah Wiggumovou.

Barney

23. října 2012 v 20:00 | Fima

Barney Gumble (často jen Barney)

Barney většinu času tráví v Baru U Vočka. V mládí byl výborný student - abstinent, než ho Homer naučil pít pivo. Je několikrát "úspěšně vyléčený" alkoholik. Jednou se například od alkoholu odvrátil, když s Homerem soupeřil o cestu do vesmíru. V celkovém klání zvítězil, ale nealkoholické šampaňské na vítězný přípitek ho opět stáhlo k deliriu a vítězem se tedy stal
kontumačně Homer. Když Barneymu v jednom z dílů dojde, jak ho okolí vidí a také sám sebe zahlédne na videozáznamu oslavy svých narozenin, o jejímž uskutečnění neměl ani ponětí, rozhodne se stát se abstinentem, udělá si kurz pilota vrtulníku a po mnoho dílů se alkoholu nedotkne. Jinak je Barney povětšinou ukázkový hospodský opilec s typickým hrdelním projevem. Grrrrrrr...

už vím co je šatně že po holkách je krize

22. října 2012 v 21:59 | Fima |  Básničky
Něco je špatně
dívky chtějí básníka
a chvíle šťastné
lehkého chlípníka

Něco je špatně mel bych mít dívek šik
Diváku je těžké sehnat
a nemůžu sehnat díru co bych pích
je problém sehnat hluku co dá

srdce své a nechce jen peníze
chce lásku ze vším všudy
ktrá ví jak k srdci kudy
už vím co je šatně že po holkách je krize


Homer

22. října 2012 v 20:00 | Fima
V anglickém originále je mluven Danem Castellanetou, v češtině byl od první do dvanácté série dabován Vlastimilem Bedrnou a od třinácté série je dabován Vlastimilem Zavřelem. Postava Homera Simpsona se poprvé objevila jako krátký animovaný skeč v Show Tracey Ullmanové, první epizoda s názvem Dobrou noc byla odvysílána 19. dubna 1987. Postava Homera byla vymyšlena a nakreslena kreslířem Mattem Groe
ningem během čekání na schůzku s Jamesem Brooksem, z této spolupráce vzniklo několik skečů založených na komiksových příbězích s názvem Life in Hell. Bylo ovšem potřeba změnit jména postav v těchto příbězích, Groening tak pojmenoval hlavní postavu po své otci Homeru Groeningovi. Po třech sériích odvysílánych v rámci Show Tracy Ullmanové bylo rozhodnuto, že seriál Simpsonovi bude vysílán na televizi Fox, premiéry byla stanovena na 17. prosince 1989

Carl Carson

21. října 2012 v 20:00 | Fima

Carl Carlson je fiktivní postava z amerického animovaného seriálu Simpsonovi. Hlas mu propůjčil Hank Azaria (v epizodě Světák Homer Harry Shearer). V českém znění má dabing na svědomí Jaroslav Horák.

Wayne Simmonds zámíři do Kladna ??

21. října 2012 v 10:42 | Fima
Útočník Philadelphie Flyers opouští německý tým Eispiraten Crimmitschau, hrající druhou nejvyšší německou ligu (2. Eishockey-Bundesliga), a spolu se svým parťákem Chrisem Stewartem ze St. Louis Blues míří do Česka. Tuto informaci potvrdilo oficiálně na svém webu i vedení německého Crimmitschau.

a já si osobě myslím že by jsme ho mohly vidět v Rytiříském drezu co si o tom mylsíte ?


INFINITUM

20. října 2012 v 20:55 | Fima |  Já Fima
http://infinitum.cz/login?user_aff=FimaGrow


a kout přijdete z mého otkazu a přihlasitese do hry získate 60 micích zdrma za které jde koupit premiová verze

Abe

20. října 2012 v 20:00 | Fima
Abraham "Abe" "Děda" J. Simpson (anglicky Abraham "Abe" "Grampa" J. Simpson) je fiktivní postava z amerického animovaného seriálu Simpsonovi. V originálním znění ho dabuje Dan Castellaneta a u nás mu hlas propůjčil Dalimil Klapka.

Abe má 83 let a je všeobecně známý jako děda Simpson.
Děda je také, jak sám uvádí vykládajíc přitom z pěněženky své vizitky, sokol, zednář, komunista, prezident klubu gayů a lesbiček (ovšem neví proč) a vlastní také průkazku kameníků

Ned

19. října 2012 v 20:00 | Fima
Nedward "Ned" Flanders je postava z amerického animovaného seriálu Simpsonovi. Hlas mu propůjčil Harry Shearer (v českém znění Jiří Havel). Poprvé se objevuje již v epizodě s názvem Vánoce u Simpsonových. Flanders je středního vzrůstu, je obdařen hnědými vlasy, knírem téže barvy a na nosu má nasazené brýle. Nosívá zelený svetr a šedé kalhoty. V mládí hodně zlobil, poté ho jeho rodiče dali do zvláštní školy. Tam se až přehnaně napravil stal se z něj přehnaně hodný člověk, který všechno zlé dusí v sobě. Jako jediný ze Springfieldu má u domu protiatomový kryt, který byl zničen v díle Bártova kometa.

Marge Simpsonová

18. října 2012 v 19:00 | Fima
Je milující a trpělivou manželkou Homera Simpsona a starostlivou matkou Barta Simpsona, Lízy Simpsonové a Maggie Simpsonové. Její táta byl steward viz 6. serie 11. díl. Její nejvýraznější rys je její půlmetrový modrý drdol na hlavě; v mládí měla však vlasy dlouhé a rozpuštěné. Její matka má také podobný. A je velmi pyšná, že nikdy nepotkala nikoho s vyššími vlasy. Má hnědé oči jako oříšek. Zelené šaty a červené korále kolem krku. V českém vysílání ji dabuje Jiří Lábus.

Bárt

17. října 2012 v 19:00 | Fima
Bartoloměj Jojo "Bart" Simpson je jedna z hlavních postav animovaného seriálu Simpsonovi. Je jediným synem Homera a Marge Simpsonových. Je mu 10 let. Mezi jeho zájmy patří skateboarding, vandalství, animovaný pořad Itchy&Scratchy a komiksy (Radioaktivní muž). Jeho úhlavní nepřátelé jsou Levák Bob, kterého už Bart několikrát poslal za mříže, a ředitel základní školy Seymour Skinner. Jeho idol je Šá
ša Krusty. V seriálu se také objevuje jako výtržník s pseudonymem El Barto. Jeho jméno je přesmyčkou anglického výrazu Brat (spratek). Jeho nejlepším přítelem je Milhouse Van Houten. Na výlety a exkurze nosí červenou kšiltovku. Velice rád používá telefon k naštvání a znemožnění Vočka Szyslaka průpovídkami jako: - ,,Je tam chlapík jménem W.C Hajzl?" - ,,Je tam Herma Frodit(ová)?" - ,,Je tam pan Vilí Zanej?". Jednou opět zavolal se slovy: - "Je tam Olí Znusinudle?". Tentokrát však zvedl telefon Homer, který Vočka zastupoval a vtip nepochopil.